Yachthafen Karner Bootsverleih

Belangrijkste voorzieningen

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena appartement van 20 m² is gelegen op 700 meter verwijderd van Fritz Schaper en op 4 km afstand van de Saale. Het appartement kan tot 2 huisvesten.

    Het 1-slaapkamer appartement is op 31 km van Halle.

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er badlakens beschikbaar.

    Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Yachthafen Karner Bootsverleih appartement zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

    Kameropties bij Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er badlakens beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Voorzieningen foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Buitenkant foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Voorzieningen foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Buitenkant foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Voorzieningen foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Toiletten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 20 m²

    Meer informatie +
    Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Buitenkant foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Buitenkant foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena In de buurt foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Bedden foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Hostel Bedden foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Kamer foto Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena Toiletten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 20 m²

    Meer informatie +

    Locatie bij Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Yachthafen Karner Bootsverleih appartement?
      Yachthafen Karner Bootsverleih appartement heeft een oppervlakte van 20 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Yachthafen Karner Bootsverleih Mukrena